Reklama

Uczniowie z Nowodworu pamiętają o patronie

Uczniowie SP pełnili warty honorowe przy grobach byłych pedagogów, a w tygodniu poprzedzającym dzień Wszystkich Świętych sprzątali groby i plac przed pomnikiem Wacława Nałkowskiego

W akcję zaangażowali się członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunką Magdaleną Górecką-Jaraszek, a poszczególne klasy zadbały o znicze, które zapłonęły w miejscach pamięci. Społeczność szkolna kultywuje tę tradycję od 17 lat, a jej pomysłodawczynią i organizatorką jest nauczycielka Beata Niebrzydowska. W tym roku placówka włączyła się w ogólnopolską akcję "Szkoła pamięta", zainicjowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Reklama


Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości