Reklama

Uderzył w barierki na ekspresówce. Znamy przyczynę

35-letniemu kierowcy z Lublina nic się nie stało

Do kolizji doszło wczoraj około 12 na drodze ekspresowej nr 17. Kierowca Audi jechał w stronę Warszawy. Na wysokości Sierskowoli uszkodzeniu uległa prawa przednia opona. Najprawdopodobniej pękła. - 35-latek z Lublina stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne - mówi podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Choć zdarzenie wyglądało groźnie mężczyźnie nic się nie stało. Był trzeźwy.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-09-26 17:09:21

    No tak jak guma pęknie to nie ma przebacz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości