Reklama

Ułęż: Maseczki dla mieszkańców

Samorząd przekazał 1,5 tys. maseczek dla mieszkańców wszystkich miejscowości gminy

Na początek po jednej na gospodarstwo. Maseczki trafiły do mieszkańców wszystkich miejscowości gminy. Ich rozwożeniem zajęli się strażacy ochotnicy. 

Po świętach ruszy akcja szycia maseczek. - Zamówiliśmy kolejną partię materiału i akcesoria. Ogłosiliśmy akcję szycia maseczek i jest duży odzew - tłumaczy wójt Barbara Pawlak. Swój udział w akcji zapowiedziały m.in. gminne Koła Gospodyń Wiejskich i osoby prywatne. Do uszycia jest ok. 2 tys. maseczek.

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość mózgo - niezalogowany 2020-04-14 18:36:28

    I cz tu się podniecać;) serio maseczki można samemu uszyć, a co niektórzy zapobiegliwi przed wzrostami cen kupili.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anty katarzyna - niezalogowany 2020-04-14 21:44:32

    Dobre i tyle.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości