Samorząd przekazał 1,5 tys. maseczek dla mieszkańców wszystkich miejscowości gminy
Na początek po jednej na gospodarstwo. Maseczki trafiły do mieszkańców wszystkich miejscowości gminy. Ich rozwożeniem zajęli się strażacy ochotnicy.
Po świętach ruszy akcja szycia maseczek. - Zamówiliśmy kolejną partię materiału i akcesoria. Ogłosiliśmy akcję szycia maseczek i jest duży odzew - tłumaczy wójt Barbara Pawlak. Swój udział w akcji zapowiedziały m.in. gminne Koła Gospodyń Wiejskich i osoby prywatne. Do uszycia jest ok. 2 tys. maseczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I cz tu się podniecać;) serio maseczki można samemu uszyć, a co niektórzy zapobiegliwi przed wzrostami cen kupili.
Dobre i tyle.
I cz tu się podniecać;) serio maseczki można samemu uszyć, a co niektórzy zapobiegliwi przed wzrostami cen kupili.
Dobre i tyle.