Reklama

Ułęż: Najbliższa sesja bez udziału gości

Sesja Rady Gminy odbędzie się w najbliższy poniedziałek (30 listopada) o godz. 11 na sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej

Z  uwagi na pandemię koronawirusa, obrady sesji odbędą się bez udziału gości. Przebieg obrad można będzie śledzić za pośrednictwem transmisji pod poniższym linkiem https://www.youtube.com/results?search_query=u%C5%82%C4%99%C5%BC&sp=EgJAAQ%253D%253D

 Sprawy, które mieszkańcy chcieliby poruszyć na sesji, należy przekazywać za pośrednictwem radnych lub złożyć na piśmie w UG..Podczas sesji radni będą ustalać m.in.  Program współpracy Gminy Ułęż z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021, Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021, czy też zmieniać teść uchwały związanej z odbiorem odpadów komunalnych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości