Od 11 maja zostaną uruchomione dwie grupy pięcioosobowe
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych rodziców oraz biorąc pod uwagę lokalną sytuację epidemiologiczną w Ułężu zostaną uruchomione oddziały przedszkolne od 11 maja. Jak wynika z informacji opublikowanej przez urząd będą to 2 grupy pięcioosobowe. Nowe procedury działania przedszkola opracowują dyrektorzy placówek oświatowych we współpracy z organem prowadzącym. Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariatach gminnych szkół.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze