Wójt gminy Ułęż Barbara Pawlak oraz gminno - szkolny klub sportowy zapraszają wszystkie chętne osoby do 15 roku życia na spotkanie organizacyjne klubu sportowego
Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (22 czerwca) o godz. 18 na stadionie gminnym w Ułężu. Jeśli chcesz aktywnie żyć i lubisz grać w piłkę nożna, to ten klub jest właśnie dla Ciebie. Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowe informacje u Wojciecha Kryczki pod nr tel, 573 - 083 - 331.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze