Reklama

S17 zamieniła się w ślizgawkę. Kierowca wbił się w barierę – Policja alarmuje!

Kilkanaście minut temu na drodze ekspresowej S17, doszło do zdarzenia drogowego, które spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu.

 
Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami, na 81. kilometrze trasy S17, na jezdni w kierunku Lublina, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. W wyniku kolizji jeden pas ruchu jest zablokowany. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i kierują ruchem.


APEL POLICJI O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI
Funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę. Warunki na drodze są trudne – po ostatnich opadach deszczu nawierzchnia jest mokra i śliska, co znacząco wydłuża drogę hamowania.
Policja prosi o bezwzględne dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze oraz o cierpliwość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/07/2025 19:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości