Reklama

Uwaga pacjenci Szpitala Powiatowego w Rykach. Jest oddzielne wejście dla osób z objawami zakażenia górnych dróg oddechowych

Pacjenci z objawami zakażenia górnych dróg oddechowych proszeni są o kierowanie się do wyznaczonego punktu medycznego - wejście na Izbę Przyjęć od strony szkoły. Droga oznaczona jest strzałkami

Szpital w Rykach od kilku tygodni działa w podwyższonej gotowości. Zostało uruchomione oddzielne wejście dla chorych zgłaszających się do lecznicy z problemami górnych dróg oddechowych. Ważne, aby pacjenci ci nie korzystali z głównego wejścia na Izbę Przyjęć. W wyznaczonym punkcie medycznym będą mieli przeprowadzone badanie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości