Dla wszystkich uczestników gwarantowane nagrody
- Ze względu na warunki epidemiologiczne przenosimy się do świata wirtualnego, a by w całkowicie niewirtualny sposób wędrować TROPEM ORLIKA! - zachęca Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach. Organizatorzy zachęcają do udziału w nowej grze miejskiej śladami "Orlika. Zadaniem uczestników jest podążanie śladem majora Mariana Bernaciaka, dowódcy partyzanckiego oddziału AK, wykonywanie „jego” wskazówek, rozwiązywaniu zagadek wymagających nie tylko bystrości, ale także refleksu.
Jak dołączyć do gry? To bardzo proste! Wystarczą trzy kroki:
1. pobierz na swojego smartfona aplikację TerraRun (link poniżej)
https://play.google.com/store/apps/details...
2. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji tytuł naszej gry: Tropem Orlika
3. rozpocznij grę
Gra trwa 60 minut i odbywa się na terenie Ryk - aby wziąć udział musisz fizycznie znajdować się w oznaczonych w grze punktach na terenie miasta Ryki. Punkt startowy znajduje się obok MGCK /pałacyk/. Wszystkie osoby, które ukończą grę zapraszane są po odbiór nagród do MGCK.
W grze możecie wziąć udział indywidualnie lub w grupach w dogodnym dla graczy czasie. Gra jest dostępna cały czas w ramach projektu "Wolność jest w nas" realizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury dofinansowanego ze środków programu dotacyjnego Niepodległa na lata 2017-2022.
W razie jakichkolwiek pytań, można zadzwonić do Centrum, pod numer: 81 865 16 16.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze