Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Rykach. Koncerty, licytacje i pełna sala wspierających!

W niedzielę, 26 stycznia w kinie "Renesans" w Rykach odbył się wyjątkowy koncert z okazji 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie zgromadziło tłumy mieszkańców, którzy przybyli, by wesprzeć dziecięcą onkologię i hematologię.

Spektakularny koncert w Rykach na rzecz WOŚP

Wydarzenie rozpoczęło się występami artystycznymi na scenie kina "Renesans". Publiczność miała okazję podziwiać utalentowanych młodych artystów z lokalnych szkół i przedszkoli. Na scenie zaprezentowali się między innymi:

  • uczniowie klasy 2A z PSP nr 2 w Rykach,

  • przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Rykach,
  • zespół "Czerwone Szminki" z LO w Rykach,
  • uczniowie z PSP nr 1 w Rykach,
  • solistka Małgorzata Beczek,
  • przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Rykach,
  • uczennice z PSP nr 2 w Rykach,
  • uczennica z ZSZ nr 2 w Rykach,
  • zespół Audio.

Występy przeplatały się z licytacjami, na które przekazano produkty od lokalnych firm i darczyńców. Goście mieli okazję wylicytować unikalne przedmioty, jednocześnie wspierając szczytny cel.

Pełna sala i wielkie serca mieszkańców

Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Ryk i okolic. Wypełniona po brzegi sala kina "Renesans" była dowodem na to, że lokalna społeczność zawsze staje na wysokości zadania, by wspierać potrzebujących. Zebrane środki trafią na pomoc dzieciom chorym na nowotwory oraz schorzenia hematologiczne.

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny pokazała, jak ważna jest solidarność i wsparcie. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że zebrane fundusze przyniosą uśmiechy na twarzach małych pacjentów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości