Czas wakacyjnych urlopów trwa. Jak się jednak okazuje, nasi włodarze nie palą się do wojaży. Choć mamy już połowę lipca jeszcze żaden nie zdążył w tym roku wypocząć. Z samym planowaniem urlopu też bywa różnie. Zapytaliśmy wójtów, burmistrzów oraz starostów, jakie mają plany na wakacyjny wypoczynek.
Szczegóły w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie muszą brać urlopów. wypłaca sobie potem rekompensatę za niewykorzystany
Nie muszą brać urlopów. wypłaca sobie potem rekompensatę za niewykorzystany