Reklama

Władze Ryk czekają na Twój głos

Gmina Ryki wzięła udział w rządowym projekcie „Pod biało-czerwoną”. Wkrótce w Rykach ma stanąć 12-metrowy maszt z flagą Polski. Trwają konsultacje, gdzie go ustawić

Przy siedzibie Urzędu Miejskiego, na Rynku Starym, na rondzie Orlika a może zupełnie w innym miejscu? Władze Ryk do jutra (21 kwietnia) do południa czekają jeszcze na propozycje mieszkańców wskazujące godne miejsce na ustawienie masztu z flagą Polski. Maszt ma mieć wysokość ok. 12 metrów. Propozycje można składać pod postem na "fejsbukowym" profilu gminy Ryki.

Dzięki akcji w całej Polsce mają stanąć maszty, na którym powieje flaga w barwach narodowych. Aby doszło do realizacji, mieszkańcy musieli oddać co najmniej 100 głosów (w gminach do 20 tys. mieszkańców), lub 500 w przypadku gminy Ryki (20-100 tys. mieszkańców).  

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości