Reklama

Włamywacz grasował w "Lany Poniedziałek"

Policjanci zatrzymali 35-latka, który w „Lany Poniedziałek” włamał się do jednej z posesji w Sobieszynie

Łupem złodzieja padły przedmioty codziennego użytku i pamiątki, których wartość właściciel - 46 latek z Puław - oszacował na 1600 zł. Jak się okazało, sprawca skradzione przedmioty zgromadził w swoim domu. Przez okno zauważyli je policjanci wspólnie z pokrzywdzonym. Po powrocie 35-latka do domu został zatrzymany. Noc spędził w areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Włamywaczowi grozi do 10 lat odsiadki. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości