W najbliższą sobotę (26 września) od godz. 9.00 wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Rykach w marketach na terenie miasta będą zbierali produkty żywnościowe
Po raz osiemnasty na terenie całej Polski zostanie przeprowadzona zbiórka żywności pod hasłem "Tak, pomagam". Zebrane produkty zostaną przekazane dla osób starszych i samotnych.
Wystarczy, będąc na zakupach, wrzucić do oznaczonego plakatem kosza: cukier, ryż, makaron, mąkę, kaszę, oleje roślinne, fasolę, płatki śniadaniowe, dżemy, mleko, ciastka oraz inne produkty spożywcze z długim terminem ważności.
Akcję można wesprzeć również wysyłając SMS na numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).
(fot. archiwum)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Super ze mlodzi chcą pomagac a nie przesiedziec przed laptopem lub telefonem
Nie wiem, czy w marketach są produkty z długim terminem ważności, bo większość artykułów jest zwykle z kilkudniowym terminem ważności, np:. paczkowane mięso, jakieś udka, pierogi, produkty mleczne,
caritassssssss instytucja sciemniaczy , szkoda młodych ze z nimi trzymają
Masz rację, lepiej niech stoją z puszkami i robią dla Owsiaka na nowy samochód, chatę, podróże itp...
caritas to maciumcie stworki do Owsiaka , caritaski to cwaniaki koscielne i szkoda młodych wolontariuszy .i do tego politykują caritaski i trzymają jak związki zawodowe solidarnosc z władzą
A Owsiak na przystanku Woodstock, na tej całej Akademii Sztuk Przepięknych nie robił polityki? Bez przerwy zapraszali kogoś z opozycji i robili wodę z mózgu przebywającej tam młodzieży.
u Owsiaka na scenie sama inteligencja i nowoczesni ludzie mają spotkania a nie zacofanie sukiennic czarnych ciemnogród
Kto z opozycji to inteligencja? Kto to jest nowoczesny człowiek? Taki co pluje na Kościół, bo to teraz jest modne?
pluje sto e kosciółek i jego czarnuchy same na siebie swoja polityką kościelną , a na prawic to słabeusze intelektualne i nieudaczniki zyciowe ,
Pisz poprawnie, bo nie sposób Ciebie zrozumieć.
tak masz racje nie pisz tylko -pis , to nieudaczniki i niudolniki tylko kłamcy i populisci i kolesiowce
A wasze POKO tak się skompromitowało, że tylko szaleńcy będą chcieli na nich głosować.
a czym rudzielec sie skompromitował???
drogi Panie jakby nie rządy sld i pozniej po psl to byłbyś tu czyli w tym miejscu cywilizacyjnym i gospodarczym gdzie teraz jest ukraina lub rumunia ale wszystko przed nami jak jeszcze porządzi PIS aby dogoniĆ Ukraine
Ukraina po "pomarańczowej rewolucji," wywołanej na zlecenie USA i pod rządami ich pachołków, to niedługo dogoni Polskę, "wyzwoloną" spod "komuny" rękami agentów CIA, sprzedawczyków typu Wałęsa i kościoła. Możliwe, że jeszcze Białoruś dołączy do tego grona, gdzie trwa kolejny CIAmajdan. SLD i PSL nic nie zrobiły dla Polski, pierwszy wprowadził Polskę do tego europejskiego ZSRR, a drugi poustawiał kolesi na stanowiskach zgodnie z programem "Rodzina na swoim".
współczuje Panu że ma Pan taką teorie na świat a zwłaszcza POLske
do "gość 2020-10-08 15:24:39" tyle wiesz ile zjesz
W przeciwieństwie do otumanionych ludzi, czerpię wiedzę z właściwych źródeł, a nie z mediów głównego ścieku zainteresowanych utrzymywaniem obecnego status quo.
Super ze mlodzi chcą pomagac a nie przesiedziec przed laptopem lub telefonem
Nie wiem, czy w marketach są produkty z długim terminem ważności, bo większość artykułów jest zwykle z kilkudniowym terminem ważności, np:. paczkowane mięso, jakieś udka, pierogi, produkty mleczne,
caritassssssss instytucja sciemniaczy , szkoda młodych ze z nimi trzymają