2639,24 zł zebrał społeczny komitet "Pomoc dla Szpitala w Rykach", który kwestował podczas imprezy Agro Show w Ułężu, która odbyła się 25 i 26 maja
Komitet dziękuje właścicielowi firmy Dwór Osmolice w Białkach Dolnych, Wojskowemu Kołu Łowieckiemu "Diana" ze Stężycy, Wojskowemu Kołu Łowieckiemu "Cyranka" z Dęblina, Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" oraz wolontariuszom Wiktorii Chudek, Tadeuszowi Chudek, Mirosławie Kozłowskiej, Amedeo Lucato, Bruno Lucato, Jadwidze Jońskiej, Markowi Łukasiakowi, Piotrowi Kubakowi, NZOZ Medivita s.c. w Rykach za włączenie się w zbiórkę w
Za przekazane materiały promocyjne z przeznaczeniem na przeprowadzenie zbiórki serdeczne podziękowania dla firmy "PUMAR" Ryki, Bank Pekao S.A. Oddział w Rykach.
Za ufundowanie puszek na zbiórkę publiczną firmie Mosaic Studio w Rykach – Robert Kępka, Zdzisławowi Kostyrze, Justynie i Markowi Czopek oraz Tygodnikowi "Twój Głos" medialne wsparcie akcji.
Pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie lecznicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Takie wsparcie firm i tylko tyle zebrani ? Starczy tylko na jedna pensje dla salowej i to brutto. Tak w ogole to ta zbiorka ma tyczyc czego ? Pieniadze beda potrzebne na przygotowanie obiektu ? Pensje pracownikow ? Oplacenie dlugow ? Nie dajcie sie wkrecic w cos co nie ma oficjalnego dlugoletniego planu
Frajerzy zbierali na kasiorę na prywaciarza, który za jakiś czas pewnie zwinie spółkę, a "bezradni" jak zwykle rajcy ze starostwa bezradnie rozłożą ręce.
Na parę pudełek markowych cygar dla dyrektora starczy.;)
A co Wam do tego, na co ludzie chcą wydawać swoje pieniądze? Mieli ochotę dać na szpital to dali. Ich pieniądze i ich decyzja co z nimi zrobić
Takie wsparcie firm i tylko tyle zebrani ? Starczy tylko na jedna pensje dla salowej i to brutto. Tak w ogole to ta zbiorka ma tyczyc czego ? Pieniadze beda potrzebne na przygotowanie obiektu ? Pensje pracownikow ? Oplacenie dlugow ? Nie dajcie sie wkrecic w cos co nie ma oficjalnego dlugoletniego planu
Frajerzy zbierali na kasiorę na prywaciarza, który za jakiś czas pewnie zwinie spółkę, a "bezradni" jak zwykle rajcy ze starostwa bezradnie rozłożą ręce.
Na parę pudełek markowych cygar dla dyrektora starczy.;)