Reklama

Worek medali karateków z Ryk

W Zamościu bezkonkurencyjny był Eryk Lasek, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Zwyciężył w Kata i Kumite oraz zdobył brązowy medal w Kata drużynowym

4 grudnia zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego Ryki wzięli udział w Turnieju Św. Mikołaja. Z Zamościa przywieźli puchary i medale.

– Był Mikołaj, pokazy, wspaniałe puchary, paczki i medale oraz wiele innych atrakcji przygotowanych dla dzieci, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą przywieźliśmy do Ryk – relacjonują karatecy i ich opiekunowie.

Wyniki zawodników z ryckiego klubu

KATA
- złote medale: Eryk Lasek, Alicja Filipek, Filip Ochocki
- srebrne medale: Bartosz Pioterczak, Zuzia Pioterczak, Filip Oszal, Kacper Kłos, Kacper Miłosz
- brązowe medale: Magdalena Beczek, Szymon Rzeszotek, Zuzanna Różańska, Paweł Bogusz

Reklama

KUMITE
- złote medale: Eryk Lasek, Magdalena Beczek,
- srebrne medale: Bartosz Pioterczak,
- brązowe medale: Kacper Kłos, Szymon Rzeszotek, Kuba Buczek.

Po raz pierwszy karatecy ryckiego klubu wystartowali w rywalizacji drużynowej. Srebrne medale zdobyli: Paweł Bogusz, Filip Ochocki i Ludwik Grudka oraz Kacper Miłosz, Kacper Kłos i Adam Beczek. Najniższy stopień podium zdobyli: Zuza Różańska, Zosia Turewicz i Alicja Grudka oraz Eryk Lasek, Wiktoria Kuc i Kuba Buczek.

Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy: Maksym Cuch, Maciej Gumułka, Nikola Jeżewska, Marcel Kowalski i Tymek Walasek zdobywając miejsca tuż za podium.

Reklama

Zawodnicy z Ryk dziękują Roztoczańskiemu Klubowi Karate Tradycyjnego za wspaniałą zabawę.

Informacje na temat zapisów i funkcjonowania Klubu Karate Tradycyjnego Ryki pod nr tel. 530 070 376

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości