W Zamościu bezkonkurencyjny był Eryk Lasek, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Zwyciężył w Kata i Kumite oraz zdobył brązowy medal w Kata drużynowym
4 grudnia zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego Ryki wzięli udział w Turnieju Św. Mikołaja. Z Zamościa przywieźli puchary i medale.
– Był Mikołaj, pokazy, wspaniałe puchary, paczki i medale oraz wiele innych atrakcji przygotowanych dla dzieci, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą przywieźliśmy do Ryk – relacjonują karatecy i ich opiekunowie.
Wyniki zawodników z ryckiego klubu
KATA
- złote medale: Eryk Lasek, Alicja Filipek, Filip Ochocki
- srebrne medale: Bartosz Pioterczak, Zuzia Pioterczak, Filip Oszal, Kacper Kłos, Kacper Miłosz
- brązowe medale: Magdalena Beczek, Szymon Rzeszotek, Zuzanna Różańska, Paweł Bogusz
KUMITE
- złote medale: Eryk Lasek, Magdalena Beczek,
- srebrne medale: Bartosz Pioterczak,
- brązowe medale: Kacper Kłos, Szymon Rzeszotek, Kuba Buczek.
Po raz pierwszy karatecy ryckiego klubu wystartowali w rywalizacji drużynowej. Srebrne medale zdobyli: Paweł Bogusz, Filip Ochocki i Ludwik Grudka oraz Kacper Miłosz, Kacper Kłos i Adam Beczek. Najniższy stopień podium zdobyli: Zuza Różańska, Zosia Turewicz i Alicja Grudka oraz Eryk Lasek, Wiktoria Kuc i Kuba Buczek.
Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy: Maksym Cuch, Maciej Gumułka, Nikola Jeżewska, Marcel Kowalski i Tymek Walasek zdobywając miejsca tuż za podium.
Zawodnicy z Ryk dziękują Roztoczańskiemu Klubowi Karate Tradycyjnego za wspaniałą zabawę.
Informacje na temat zapisów i funkcjonowania Klubu Karate Tradycyjnego Ryki pod nr tel. 530 070 376
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze