Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekaże dla szpitala zakaźnego 12 łóżek do intensywnej terapii oraz 3 kardiomonitory
WOŚP na walkę z koronawirusem przeznaczyła 25 mln zł. Fundacja za tę kwotę zakupi m.in. 200 łóżek, 157 kardiomonitorów, 47 respiratorów, 50 tys. kombinezonów oraz 50 tys. masek medycznych. Przekazane zostaną też pozyskane od sponsorów pompy infuzyjne, pulsometry, a także aparaty USG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze