Akcja ratunkowa po wypadku w Rososzy
Strażacy musieli wycinać z rozbitego opla astra młodą kobietę. Po tym zajął się nią zespół ratownictwa medycznego. Na drodze Lasocin - Rososz są utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do tematu wrócimy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Oby z tej tragedii zostały wyciągnięte wnioski przez mieszkańców widocznego domu na zdjęciach - czyli nie parkowali aut na ulicy/chodniku, w dodatku na zakręcie, wczoraj wieczorem zaparkowane były tam 4 auta. To skandal! Dzieci, które chodzą do szkoły także narażone są na wypadek. Rodzice i mieszkańcy Rososzy nie raz interweniowali dbając o bezpieczeństwo dzieci i własne.
Tam cały czas stoją samochody i również są utrudnienia w przejechaniu. Ale państwo Grzechnikowie co tam mieszkają się tym w ogóle nie przejmują bo co ich obchodzą cudze dzieci czy inni kierowcy
Chciałabym zaznaczyć że to kierująca pojazdem jadąca od Lasocina nie udzieliła pierwszeństwa pojazdowi jadącemu od strony Krzyżówek . A ten samochód nie uczestniczył w tym zdarzeniu , i nie przyczynił się do tego wypadku .
W leopoldowie i Rososzt są tak parkowanie samochody przy ulicy jakby nie było podwórka albo zakaz wjazdu na podwórko ludzie pomyślcie trochę i parkujcie na podworku bo jeszcze nie raz dojdzie do wypadku
A może trzeba jeździ. Wolnej . Przecież to teren zabudowany . Albo rozglądać się jak się jedzie . Samochody samochodem który stał ale onnie nie zawinił. Zwróćmy uwagę na jeżdżących bardzo szybko bo takich jest dużo i osób co jeżdżą po alkoholu jak stoisz w sklepie to widać jak ktoś pije piwo a potem do auta .spójrzmy szerzej na ten problem bo stojące auta na poboczu nie stanowią takiego zagrożenia jak alko i prędkości .pozdrawiam mieszkanka Rososzy
A teraz proszę przeczytać Twoj glos i dowiedzieć się przez co był wypadek nie przez samochód . Ale ludzie są tak wszyscy mówili że zgadzało na policje i co ? G..... prawda nikt nic nie zgłosił z tego co czytam w Twoim głosie . Dobrze ze nie mieszkam tam człowiek człowiekowi wilkiem .... powinny paść przeprosiny dla tych państwa co tak kazdy na nich mówił że to ich wina . Jak widać brawura i nieuwaga wygrała
Jak ktoś prawo jazdy zdał za jajka to i stojący samochód w rowie będzie przeszkadzał . Zamiast wypisywać głupoty do gazet powinna poświęcić ten czas na kurs doszkalający napewno bezpieczniej by czuła się na drodze
Oby z tej tragedii zostały wyciągnięte wnioski przez mieszkańców widocznego domu na zdjęciach - czyli nie parkowali aut na ulicy/chodniku, w dodatku na zakręcie, wczoraj wieczorem zaparkowane były tam 4 auta. To skandal! Dzieci, które chodzą do szkoły także narażone są na wypadek. Rodzice i mieszkańcy Rososzy nie raz interweniowali dbając o bezpieczeństwo dzieci i własne.
Tam cały czas stoją samochody i również są utrudnienia w przejechaniu. Ale państwo Grzechnikowie co tam mieszkają się tym w ogóle nie przejmują bo co ich obchodzą cudze dzieci czy inni kierowcy
Chciałabym zaznaczyć że to kierująca pojazdem jadąca od Lasocina nie udzieliła pierwszeństwa pojazdowi jadącemu od strony Krzyżówek . A ten samochód nie uczestniczył w tym zdarzeniu , i nie przyczynił się do tego wypadku .