Reklama

Wypadek na skrzyżowaniu w Owni (gm. Ryki)

Na skrzyżowaniu w centrum wsi doszło do zderzenia fiata seicento z vw golfem. Z relacji świadków wynika, że kierowca seicento nie ustąpił pierwszeństwa

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 16. Kierowca vw, mieszkaniec gminy Kłoczew, jechał od strony Dąbi w kierunku Wylezina. Na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej wyjechał fiat seicento. Doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że vw uderzony w bok dachował, a fiat rozbił betonowe ogrodzenie.

Kierowca golfa o własnych siłach wyszedł z samochodu. Karetka zabrała go do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalą przyczyny wypadku. Prosimy o zachowanie na drogach ostrożności, bo chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2020-03-17 21:50:51

    Ale wydupcuł az u Sadury kury z kogutami dali nogę.Taki to kierowca jak wiekszosc szoferòw w Owni,tylko miszcze prostej.jedynka i gaz w podlodze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-03-18 06:36:58

    ten od dzikow z potoku niedomył nie potrafi jezdzic i seicentem golfa rozbil , nie dosc ze brudas smrodziuch i nie wymawia h to jeszcze jezdzic nie umie i jest debilem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2020-03-18 09:03:22

    A Ty gosciu skąd wiesz ze to On jechał?Sypiasz z nim ze wszystko wiesz o nim,na to wyglada ze gwintuje Cie.a ten golf to widac ze sam juz sie ropadał i odpowiednie miejsce dla niego ta sterta druzu.szkoda tylko plota i seicento.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości