Na skrzyżowaniu w centrum wsi doszło do zderzenia fiata seicento z vw golfem. Z relacji świadków wynika, że kierowca seicento nie ustąpił pierwszeństwa
Do zdarzenia doszło dziś po godz. 16. Kierowca vw, mieszkaniec gminy Kłoczew, jechał od strony Dąbi w kierunku Wylezina. Na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej wyjechał fiat seicento. Doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że vw uderzony w bok dachował, a fiat rozbił betonowe ogrodzenie.
Kierowca golfa o własnych siłach wyszedł z samochodu. Karetka zabrała go do szpitala.
Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalą przyczyny wypadku. Prosimy o zachowanie na drogach ostrożności, bo chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale wydupcuł az u Sadury kury z kogutami dali nogę.Taki to kierowca jak wiekszosc szoferòw w Owni,tylko miszcze prostej.jedynka i gaz w podlodze.
ten od dzikow z potoku niedomył nie potrafi jezdzic i seicentem golfa rozbil , nie dosc ze brudas smrodziuch i nie wymawia h to jeszcze jezdzic nie umie i jest debilem
A Ty gosciu skąd wiesz ze to On jechał?Sypiasz z nim ze wszystko wiesz o nim,na to wyglada ze gwintuje Cie.a ten golf to widac ze sam juz sie ropadał i odpowiednie miejsce dla niego ta sterta druzu.szkoda tylko plota i seicento.
Proszę poszkodowanego kierowcę VW lub jego rodzinę o kontakt. Mój e-mail: [email protected]
Ciekawe czy to seicięto było rejestrowane. Bo większość jego gratów nie jest zajerestrowana
Bylo czy nie byľo to nie twoja sprawa.Zajmnij sie Sobă wcipski
Nie zamiataj brudu pod dywan, bo i tak go widać... i czuć
Typie wyzej chyba artykuły Ci sie pomyliły,wracaj dzieciaku do ksiazek takie tematy nie do Ciebie dziecko.
To ty jesteś dzieciakiem bo jeździć nie umiesz i wymawiać "R"
Czy ktos widzial tablice rejestracyjna seicento z niebieskiego samochodu z tego wypadku prosze dac znac
A jaka to tablica była na sreicento?Szkolna czy ogloszeniowa?
Gdyby osoba poszkodowana potrzebowała jakiejś pomocy, polecam zgłosić się z tym do Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym, myślę, że mogą być wsparciem w takim momencie jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania oraz pomóc do leczeniu, życzę powrotu do zdrowia,
Ale wydupcuł az u Sadury kury z kogutami dali nogę.Taki to kierowca jak wiekszosc szoferòw w Owni,tylko miszcze prostej.jedynka i gaz w podlodze.
ten od dzikow z potoku niedomył nie potrafi jezdzic i seicentem golfa rozbil , nie dosc ze brudas smrodziuch i nie wymawia h to jeszcze jezdzic nie umie i jest debilem
A Ty gosciu skąd wiesz ze to On jechał?Sypiasz z nim ze wszystko wiesz o nim,na to wyglada ze gwintuje Cie.a ten golf to widac ze sam juz sie ropadał i odpowiednie miejsce dla niego ta sterta druzu.szkoda tylko plota i seicento.