Reklama

Wypadek przy wycince drzewa. 49-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w gminie Kłoczew podczas wycinania drzewa. Ranny został 49-letni mężczyzna. Z obrażeniami nóg do został przetransportowany do szpitala w Lublinie

Dziś przed południem służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku w miejscowości Stryj (gmina Kłoczew). Do zdarzenia doszło podczas wycinki drzewa. W pewnym momencie drzewo spadło na znajdującego się przy nim mężczyznę, który pracował razem razem z żoną i synem.. Na miejscu pojawili się strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Ranny został przetransportowany karetką do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prac związanych z wycinką drzew.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości