Nawet 100 tys. zł może kosztować podatników uprzątnięcie podwórka Jana B.
Trwa gehenna mieszkańców Janopola, Owni, Potoku i Wylezina. Życie uprzykrza im dzikie składowisko śmieci. A w to swoje podwórko zmienił Jan B. Posesję dobrze widać z drogi biegnącej z Owni. Duży, nie ogrodzony plac na pierwszy rzut oka wygląda jak szrot zagracony wrakami aut różnych marek. Jest ich co najmniej kilkanaście. Od osobówek po dostawcze busy. Wszędzie stoją palety i drewniane skrzynki. Niektóre są puste, w innych leży pożywienie - np. pieczywo. Po podwórku walają się papiery i kartony. Żeby dojść do domu trzeba przechodzić ścieżkami, które przypominają korytarze labiryntu. Żeby tego było mało, gospodarz ma nielegalną hodowlę świniodzików.
- Jeśli do końca czerwca właściciel nie zrobi porządku, to zrobimy to na własny koszt - zapowiada Stefanowski. W grę wchodzi nawet 100 tys. zł. - Później będziemy na drodze administracyjnej odzyskiwać te pieniądze - dodaje wójt
Więcej w aktualnym numerze "Twojego Głosu"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W Żelechowie urząd tez chciał po nim posprzątać i sie nie udało :( Składowisko jak było tak jest...
W Zelechowie Urząd Miasta psesję tych państwa sprzątał już dwa razy a oni w trybie natychmiastowym odtwarzają ten balagan notorycznie
Wies ownia beczy , a gmina Kloczew sie za portfel lapie. Oni becza, my bedziemy placic. To dopiero. Niech ownia sprzata np w czynie spolecznym, w czym problem, tylu bohatera tam,ha ha.
Wies ownia "beczy" ,a gmina kloczew bedzie to sprzatac i za to placic. To dopiero. Zamiast latac, to sami mogli np w czynie spolecznym to ogarnac,tyle bohatera tam,ha.
Te swinki to ma ten gosc ladne,duze i grubiutkie. Nie wiem czemu sie czepiali w tvn.
Tam kilka wsi ma z tym problem, janopol glownie, sasiednie wsie tez. Dlatego gm kloczew po sprzata.
W Żelechowie urząd tez chciał po nim posprzątać i sie nie udało :( Składowisko jak było tak jest...
W Zelechowie Urząd Miasta psesję tych państwa sprzątał już dwa razy a oni w trybie natychmiastowym odtwarzają ten balagan notorycznie
Wies ownia beczy , a gmina Kloczew sie za portfel lapie. Oni becza, my bedziemy placic. To dopiero. Niech ownia sprzata np w czynie spolecznym, w czym problem, tylu bohatera tam,ha ha.