Jedne z najzdolniejszych dęblińskich wokalistek młodego pokolenia postanowiły umilić czas osobom zmagającym się z nieuleczalnymi chorobami. Sześć podopiecznych Miejskiego Domu Kultury wystąpiło z koncertem w Hospicjum w Stawach
Wydarzenie wpisało się obchodzony 13 października Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Na zaproszenie placówki, w części artystycznej wystąpili młodzi wokaliści z MDK w Dęblinie: Anna Mitura przy akompaniamencie i pod kierunkiem Michała Pastuszaka, Ela Mitura, Kinga Mikusek oraz trio Marysia Potas, Laila Reda i Zosia Pieńkosz, śpiewające pod kierunkiem Ewy Rząsy. W podziękowaniu za koncert władze hospicjum i fundacji „Razem możemy więcej” wręczyły wokalistkom pamiątkowe książki. Spotkanie zakończył poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze