Oferty, które wpłynęły przekraczają budżet gminy na tę inwestycję o ponad 100 tys. zł
Zakończył się przetarg na modernizację remizy strażackiej w Kłoczewie. Do urzędu gminy wpłynęło 5 ofert. Kwoty wahały się od 628 tys. zł ( Sarsbud - Ryszard Szczota z Sarn) do 723 tys. zł (FUH Jerzy Gajownik z Krzywdy). Jak się okazało żadna z propozycji nie została uwzględniona i gmina unieważniła przetarg. Jak czytamy w uzasadnieniu złożone oferty przewyższają kwotę jaką zamawiający (urząd gminy Kłoczew) przeznaczył na inwestycję - 522,7 tys. zł.
Ponowny przetarg powinien zostać ogłoszony niebawem.
Przypomnijmy, że modernizacja świelico-strażnicy obejmie szeroki zakres robót. To m.in.:
- rozebranie pokrycia dachowego
- demontaż stolarki okiennej zewnętrznej i wewnętrznej
- demontaż stolarki drzwiowej zewnętrznej
- wykonanie nowego pokrycia dachowego
- wykonanie izolacji stropów nad ostatnią kondygnacją
- montaż okładzin gipsowo-kartonowych - sufit powieszany poddasza - w sali na piętrze oraz klatka schodowa i korytarz na parterze
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- roboty malarskie
- docieplenie ścian budynku – wykonanie elewacji
- wykonanie opaski wokół budynku
- remont instalacji elektrycznej
- wykonanie instalacji odgromowej
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Sami by zrobili w czynie społecznym
Dokładnie, tak jak zrobili to w OSP Ownia
Stefek 19/04/2021 Dokładnie, tak jak zrobili to w OSP Ownia - Chyba sobie kpisz, to co nikt nie dokladal- gmina lub inne instytucje? Kilku tysięcy nie potrafili sami uzbierać na działkę, to pewnie i na remont sami nie uzbierali...? Ośmieszasz się. Kleczew do pożarów jeździ, a wy ile lat temu braliście udział w akcji gaszenia pozaru;)?? Śmiech.
Stefek - ośmieszasz się. Kloczew jeździ do pożarów, a ownia???-kiedy ostatnio wyjeżdżali do akcji? Po za tym ciekawe czy owni nie dokladala gmina itp?
Jak Ci się dom zapali czego nie życzę też ugaś go sobie sam w czynie społecznym.Każda jednostka ratująca życie powinna mieć godne warunki do pracy a w szczególności jednostki OSP.
Nie każda;) , ownia to raczej nie czesto jezdzi do jakichkolwiek akcji ratowniczych;) W Kłoczewie remont musi być.
Zenek wie co robi. Nie będzie w kółko dokładał. Do straży... Do szkół... Do dróg... Do śmieci... Ile można, skąd na to brać kasę. Zenek wie co robi. Zenek dobrze robi. Bądź jak Zenek Remontuj, ale z głową.
Czyżby miała wygrać przetarg firma prezesa OSP?
Sami by zrobili w czynie społecznym
Dokładnie, tak jak zrobili to w OSP Ownia
Stefek 19/04/2021 Dokładnie, tak jak zrobili to w OSP Ownia - Chyba sobie kpisz, to co nikt nie dokladal- gmina lub inne instytucje? Kilku tysięcy nie potrafili sami uzbierać na działkę, to pewnie i na remont sami nie uzbierali...? Ośmieszasz się. Kleczew do pożarów jeździ, a wy ile lat temu braliście udział w akcji gaszenia pozaru;)?? Śmiech.