W związku z pandemią zostały wprowadzone obostrzenia dotyczące m.in. ilości osób biorących udział w nabożeństwach w kościele. Według obowiązujących zaleceń sanitarnych podczas mszy św. i nabożeństw w kościołach i kaplicach przypada 1 os. na 15m/kw. To oznacza, że nie wszyscy wierni mogą wziąć udział. Obowiązuje również dyspensa biskupa siedleckiego od udziału we mszy św. w kościele.Należy jednak korzystać z nabożeństw transmitowanych przez media.
Zapraszamy na transmisję Mszy św. z kościoła parafialnego Najświętszego Zbawiciela w Rykach. Niedziela (15 listopada), godz. 12. Kanał Twój Głos TV (na platformie YouTube)..
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze