Dwa samochody osobowe zderzyły się na 80. kilometrze drogi ekspresowej S17 w kierunku Warszawy. Ruch w miejscu zdarzenia jest spowolniony.
W niedzielę 22 czerwca po południu doszło do kolizji dwóch aut osobowych na trasie S17, dokładnie na 80. kilometrze w pasie prowadzącym w stronę Warszawy. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, ale ruch w miejscu wypadku jest znacznie utrudniony.
Na miejscu cały czas pracują służby, w tym Policja Rycka, które zabezpieczają teren i kierują ruchem. Apeluje się do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na trasie.
Zdarzenie miało miejsce na jednej z głównych arterii prowadzących do stolicy. Choć kolizja nie spowodowała ofiar, jej skutki są odczuwalne dla kierowców podróżujących w kierunku Warszawy. Przejazd w tym rejonie może zająć więcej czasu.
Służby informują, że trasa w miejscu kolizji może być częściowo zablokowana jeszcze przez pewien czas. Policja Rycka apeluje o zachowanie spokoju i ostrożności, szczególnie w kontekście zwiększonego natężenia ruchu w godzinach popołudniowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze