Na odcinku ekspresowej S17 w Nowej Dąbi doszło do zderzenia osobowego Subaru z busem marki Man. Jeden z pasów w kierunku Lublina został całkowicie zablokowany, tworząc korek i utrudnienia dla kierowców. Służby zabezpieczyły miejsce kolizji i kierowały ruchem.
W czwartek, 15 stycznia około godz. 18 na drodze ekspresowej S17 w miejscowości Nowa Dąbia, na 78. kilometrze trasy w kierunku Lublina, doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. Na odcinku ekspresówki osobowe Subaru zderzyło się z busem marki Man.
Po kolizji ekspresówka błyskawicznie się zakorkowała. W stronę Lublina kierowcy musieli jechać jednym pasem. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i kierowały ruchem, by rozładować narastające utrudnienia.
Po zakończeniu działań ruch wrócił już do normy. Mimo to kierowcy powinni wciąż zachować wzmożoną ostrożność - w miejscu zderzenia mogą pojawiać się chwilowe spowolnienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze