Reklama

Zderzenie osobówek. Siedemnastka zablokowana

Przed godziną 20 doszło do wypadku przed wiaduktem nad trasą ekspresową na wysokości Sierskowoli. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Są poszkodowani

Policja, Straż i Pogotowie pracują na miejscu zdarzenia. Po zderzeniu jedno z aut zaczęło się palić. Poszukiwany jest kierowca forda, który oddalił się z miejsca wypadku.

Droga jest zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-09-26 20:51:01

    Do tego w końcu musiało dojść. Droga od Ryk z pierwszeństwem..... jako dojazdówka do pól; za to znak Stop od strony Lublina/Sierskowoli. Jeszcze nie zapomnieliśmy białoruskiego TIR-a, który na końcu tej drogi 'z pierwszeństwem" stał 2 dni, a tu kolejny wypadek. Przez ponad miesiąc nie zrobiono w tej sprawie nic.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-09-26 21:24:38

    W tytule 17 zablokowana. W rzeczywistości niema tam żadnych utrudnień bo zdarzenie miało miejsce na innej drodze - chwytliwy tytuł to dla właściciela portalu podstawa. Gratuluję dziennikarskiej rzetelności Panie Michale.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • gość 2020-09-26 21:45:38

    Typo wie jak zarabiać na gazacie i mu wystarczy,ogloszenia tak samo wyslesz sms nie ukazalo sie.Pujdziesz a On ze to tamto i twoja winna.Szkoda gadać,niech sie nachapie dla mnie to nie duzo 10zł a dla niego żyć albo nie žyć.Pozdrawiam redakcje

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości