Przed godziną 20 doszło do wypadku przed wiaduktem nad trasą ekspresową na wysokości Sierskowoli. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Są poszkodowani
Policja, Straż i Pogotowie pracują na miejscu zdarzenia. Po zderzeniu jedno z aut zaczęło się palić. Poszukiwany jest kierowca forda, który oddalił się z miejsca wypadku.
Droga jest zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Do tego w końcu musiało dojść. Droga od Ryk z pierwszeństwem..... jako dojazdówka do pól; za to znak Stop od strony Lublina/Sierskowoli. Jeszcze nie zapomnieliśmy białoruskiego TIR-a, który na końcu tej drogi 'z pierwszeństwem" stał 2 dni, a tu kolejny wypadek. Przez ponad miesiąc nie zrobiono w tej sprawie nic.
W tytule 17 zablokowana. W rzeczywistości niema tam żadnych utrudnień bo zdarzenie miało miejsce na innej drodze - chwytliwy tytuł to dla właściciela portalu podstawa. Gratuluję dziennikarskiej rzetelności Panie Michale.
Typo wie jak zarabiać na gazacie i mu wystarczy,ogloszenia tak samo wyslesz sms nie ukazalo sie.Pujdziesz a On ze to tamto i twoja winna.Szkoda gadać,niech sie nachapie dla mnie to nie duzo 10zł a dla niego żyć albo nie žyć.Pozdrawiam redakcje
Przecież to jest na dk nr17 i jest była ona zablokowana
Osiągnął mistrzostwo w podlizywaniu się Panu Zaczkowi
W końcu już PSL nigdy nie wróci, a nieźle gazetce się wtedy żyło. To trzeba zmienić narrację na na Żaczka.
Cos w tym wszystkim prawdy jest skoro tyle takich opini.
Powinien ktoś założyć drugą gazetę może jak by była konkurencja bardzie rzetelny byłby Twój Głos A tak można pisać co się podoba
PSL do kazdego sie przyklei aby tylko swoimi stolki obsadzić
Do tego w końcu musiało dojść. Droga od Ryk z pierwszeństwem..... jako dojazdówka do pól; za to znak Stop od strony Lublina/Sierskowoli. Jeszcze nie zapomnieliśmy białoruskiego TIR-a, który na końcu tej drogi 'z pierwszeństwem" stał 2 dni, a tu kolejny wypadek. Przez ponad miesiąc nie zrobiono w tej sprawie nic.
W tytule 17 zablokowana. W rzeczywistości niema tam żadnych utrudnień bo zdarzenie miało miejsce na innej drodze - chwytliwy tytuł to dla właściciela portalu podstawa. Gratuluję dziennikarskiej rzetelności Panie Michale.
Typo wie jak zarabiać na gazacie i mu wystarczy,ogloszenia tak samo wyslesz sms nie ukazalo sie.Pujdziesz a On ze to tamto i twoja winna.Szkoda gadać,niech sie nachapie dla mnie to nie duzo 10zł a dla niego żyć albo nie žyć.Pozdrawiam redakcje