Reklama

Zderzenie TIR-ów na obwodnicy. Pas w kierunku Lublina jest zablokowany

Po godz. 19 na obwodnicy Ryk doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na węźle Ryki Południe TIR przewożący samochody osobowe zderzył się z jadącym w tym samym kierunku samochodem ciężarowym z przyczepą. Pas w kierunku Lublina na odcinku pomiędzy węzłami Ryki Płn i Ryki Płd jest nieprzejezdny

Wezwano służby. Strażacy zabezpieczyli miejsce zderzenia. Kierowcy na węźle Ryki Północ kierowani są na dawną "siedemnastkę". W Moszczance wracają na trasę S17. Policja wyjaśnia przyczyny kolizji. Nie ma osób poszkodowanych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości