Po godz. 19 na obwodnicy Ryk doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na węźle Ryki Południe TIR przewożący samochody osobowe zderzył się z jadącym w tym samym kierunku samochodem ciężarowym z przyczepą. Pas w kierunku Lublina na odcinku pomiędzy węzłami Ryki Płn i Ryki Płd jest nieprzejezdny
Wezwano służby. Strażacy zabezpieczyli miejsce zderzenia. Kierowcy na węźle Ryki Północ kierowani są na dawną "siedemnastkę". W Moszczance wracają na trasę S17. Policja wyjaśnia przyczyny kolizji. Nie ma osób poszkodowanych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze