Reklama

Zderzenie trzech samochodów na obwodnicy Ryk. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, osobowy peugeot zmieniał pas ruchu. W tym momencie wjechał w niego kierowca audi. Osobówka zahaczyła o kolejny samochód. Jedna osoba trafiła do szpitala w Puławach

Do wypadku doszło około godziny 15 na trasie s17. Na pasie w kierunku Warszawy kierująca peugeotem zmieniała pas ruchu. W tym momencie w tył jej auta uderzył kierowca audi zatrzymując się w poprzek drogi. Samochód zahaczył o kolejny pojazd marki audi. Osobowy peugeot przewrócił się na bok. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Kierująca peugeotem została przewieziona do szpitala w Puławach. Pas obwodnicy w kierunku Warszawy jest zablokowany.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości