Reklama

Zdezynfekują klatki schodowe

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach dwukrotnie przeprowadziło dezynfekcję klatek schodowych. Kolejna akcja zaplanowana jest na czwartek i piątek

Pracownicy gminnej spółki zdezynfekowali klatki schodowe w budynkach wielorodzinnych przy ul. Karola Wojtyły, Wyczółkowskiego, Kościuszki, Rynek Stary, Żytniej i Przemysłowej w Rykach oraz na wspólnocie „Nadzieja” w Sobieszynie.  To bloki należące do zasobów PGKiM. - Dezynfekcję  przeprowadziliśmy płynem o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych, który zgodnie z kartą charakterystyki ma zastosowanie w zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych - informuje Tomasz Pośpiech, prezes spółki.

Na klatkach schodowych umieszczane są ogłoszenia o planowanych akcjach. Spółka prosi mieszkańców o zachowanie ostrożności. Kolejna dezynfekcja klatek schodowych i wejść do budynków planowana jest 23 i 24 kwietnia (czwartek i piątek).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości