Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach dwukrotnie przeprowadziło dezynfekcję klatek schodowych. Kolejna akcja zaplanowana jest na czwartek i piątek
Pracownicy gminnej spółki zdezynfekowali klatki schodowe w budynkach wielorodzinnych przy ul. Karola Wojtyły, Wyczółkowskiego, Kościuszki, Rynek Stary, Żytniej i Przemysłowej w Rykach oraz na wspólnocie „Nadzieja” w Sobieszynie. To bloki należące do zasobów PGKiM. - Dezynfekcję przeprowadziliśmy płynem o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych, który zgodnie z kartą charakterystyki ma zastosowanie w zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych - informuje Tomasz Pośpiech, prezes spółki.
Na klatkach schodowych umieszczane są ogłoszenia o planowanych akcjach. Spółka prosi mieszkańców o zachowanie ostrożności. Kolejna dezynfekcja klatek schodowych i wejść do budynków planowana jest 23 i 24 kwietnia (czwartek i piątek).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze