Po przewiezieniu do szpitala i długiej walce o życie zmarła pasażerka auta, które wymusiło pierwszeństwo
Do wypadku doszło cztery tygodnie temu. Jadący w stronę Moszczanki kierowca opla insignia skręcał w lewo w kierunku Sobieszyna. Wymusił pierwszeństwo. W tym momencie uderzył w niego jadący w stronę Kocka kierowca audi. W oplu podróżowała kobieta i mężczyzna. W drugim aucie rodzina z dwójką dzieci w wieku 12 i 15 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu Biała Podlaska.
Uderzenie było na tyle silne, że opel wylądował w przydrożnym rowie. Audi obróciło się o 180 stopni. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku przystąpili do ewakuacji poszkodowanych z rozbitych samochodów. Do wydostania podróżujących oplem użyto zestawów hydraulicznych - nożyc i rozpieraków.
Następnie strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi przystąpili do walki o życie kobiety, u której stwierdzono brak oddechu. Po długiej reanimacji udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Śmigłowcem została przetransportowana do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, kobieta zmarła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zawsze prawie jak jakiś dzwon jest, to musi brać w zdarzeniu jakieś stare audi:)
Zawsze prawie jak jakiś dzwon jest, to musi brać w zdarzeniu jakieś stare audi:)