Reklama

Zmarła kobieta ranna w wypadku na drodze krajowej k48

Po przewiezieniu do szpitala i długiej walce o życie zmarła pasażerka auta, które wymusiło pierwszeństwo

Do wypadku doszło cztery tygodnie temu. Jadący w stronę Moszczanki kierowca opla insignia skręcał w lewo w kierunku Sobieszyna. Wymusił pierwszeństwo. W tym momencie uderzył w niego jadący w stronę Kocka kierowca audi. W oplu podróżowała kobieta i mężczyzna. W drugim aucie rodzina z dwójką dzieci w wieku 12 i 15 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu Biała Podlaska.

Uderzenie było na tyle silne, że opel wylądował w przydrożnym rowie. Audi obróciło się o 180 stopni. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku przystąpili do ewakuacji poszkodowanych z rozbitych samochodów. Do wydostania podróżujących oplem użyto zestawów hydraulicznych - nożyc i rozpieraków.

Reklama

Następnie strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi przystąpili do walki o życie kobiety, u której stwierdzono brak oddechu. Po długiej reanimacji udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Śmigłowcem została przetransportowana do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, kobieta zmarła.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość boss - niezalogowany 2020-07-27 21:54:28

    Zawsze prawie jak jakiś dzwon jest, to musi brać w zdarzeniu jakieś stare audi:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości