W nocy z piątku na sobotę zostały zniszczone dwie przydrożne kapliczki. Jedna w Starym Bazanowie, druga w Janiszach. O dewastacji poinformował Pan Łukasz na Facebooku. Mężczyzna zwraca się z prośbą do osób, które posiadają informację na ten temat, aby skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Rykach. Zdewastowane kapliczki, przed świętami wielkanocnymi, stanowią dwie spośród czternastu stacji Drogi Krzyżowej organizowanej przez grupę Biegusiem.pl
zdjęcia - Facebook Łukasz Warowny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze