Reklama

Zniszczone przydrożne kapliczki

W nocy z piątku na sobotę zostały zniszczone dwie przydrożne kapliczki. Jedna w Starym Bazanowie, druga w Janiszach. O dewastacji poinformował Pan Łukasz na Facebooku. Mężczyzna zwraca się z prośbą do osób, które posiadają informację na ten temat, aby skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Rykach. Zdewastowane kapliczki, przed świętami wielkanocnymi, stanowią dwie spośród czternastu stacji Drogi Krzyżowej organizowanej przez grupę Biegusiem.pl

 

 

 

 

 

zdjęcia - Facebook Łukasz Warowny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości