Reklama

Żołnierze i pracownicy wojska razem przy świątecznym stole. Garnizonowe Spotkanie Wielkanocne

W Dęblinie odbyło się wyjątkowe Spotkanie Wielkanocne z udziałem dowódców, żołnierzy i pracowników wojska. Generał Gołębiowski i pułkownik Kejna złożyli serdeczne życzenia, podkreślając wartość tradycji i wspólnoty. Błogosławieństwo pokarmów i wspólna modlitwa wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.

W Dęblinie odbyło się garnizonowe Spotkanie Wielkanocne z udziałem dowódców, żołnierzy, pracowników wojska oraz zaproszonych gości.

Dowódca Garnizonu Dęblin, gen. bryg. pil. Waldemar Gołębiowski, złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. W swoim wystąpieniu mówił o znaczeniu wspólnoty, wzajemnego szacunku oraz tradycji w codziennej służbie.

Następnie głos zabrał Dowódca 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego, płk pil. Marek Kejna, który również skierował życzenia do uczestników spotkania.

Ważnym momentem wydarzenia było błogosławieństwo pokarmów oraz wspólna modlitwa. Poprowadził je ks. płk Mariusz Stolarczyk, proboszcz parafii wojskowej pod wezwaniem Matki Bożej Loretańskiej w Dęblinie.

Reklama

Spotkanie stało się okazją do dzielenia się jajkiem, składania życzeń oraz rozmów w świątecznej atmosferze.

Fot: Norbert Goryszewski, Adam Szlendak / 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego

Źródło: 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości