Reklama

Żołnierze pojawią się w okolicach Sobieszyna

Terytorialsi z batalionu dęblińskiego w weekend będą szkolić się z taktyki, topografii i zabezpieczenia logistycznego

8 i 9 lutego 200 żołnierzy Obrony Terytorialnej pojawi się w okolicach Sobieszyna. W kilku grupach szkoleniowych będą realizować zadania z zakresu szkolenia specjalisty. Terytorialsi będą doskonalić swoje umiejętności z taktyki, topografii i zabezpieczenia logistycznego.

Żołnierze OT będą ćwiczyć także na pasie taktycznym Zajezierze koło Dęblina oraz na strzelnicy Reduta i strzelnicy garnizonowej w Dęblinie.

Szkolenia przejdzie kilka grup: dowódcza i sztabowa, strzelcy wyborowi i snajperzy, saperzy, medycy, łącznościowcy, grupa obsługi moździerzy i grupa logistyczna.

Reklama

W ten weekend żołnierze 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej będą ćwiczyć także w powiecie lubartowskim oraz parczewskim. Szkolenia zgrywające i specjalisty przejdzie blisko 600 żołnierzy OT.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości