Reprezentacja ZSZ 2 Ryki zajęła drugie, a ZSZ 2 Dęblin trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Ludowych Zespołów Sportowych w halowej piłce nożnej. Królem strzelców został Dawid Beczek z ZSZ 2 Ryki, a najlepszym bramkarzem wybrano Henryka Naporę z ZSZ 2 Dęblin. MVP turnieju został Igor Leszczyński z II LO w Tomaszowie Lubelskim
Zawody wygrała reprezentacja II LO w Tomaszowie Lubelskim. Odbyły się one w Hali Sportowej w Rykach.
Beczek i Napora powtórzyli swoje wyczyny sprzed roku. Natomiast reprezentacje z naszego powiatu zamieniły się miejscami. Wówczas reprezentacja ZSZ 2 Dęblin zajęła drugie, ZSZ 2 Ryki trzecie miejsce.
Wyniki
ZSZ 2 Ryki - ZSZ 2 Dęblin 4:1 (D. Beczek 3, F.Kalbarz)
ZSZ 2 Ryki - II LO Tomaszów Lub. 1:2 (D.Beczek)
ZSZ 2 Ryki - ZSCKR Potoczek 5:2 (D.Beczek 5)
ZSZ 2 Dęblin - II LO Tomaszów Lub. 1:1
ZSZ 2 Dęblin - ZS ZSCKR Potoczek 2:0
ZSZ 2 Ryki: Dawid Beczek, Szymon Gębal, Filip Kalbarz, Bartłomiej Wardal, Bartłomiej Antolak, Jakub Białas, Bartosz Stachurski, Dominik Walasek, Szymon Stoń. Opiekun zespołu: Mariusz Nastalski
ZSZ 2 Dęblin: Henryk Napora, Alan Grobel, Jakub Pawlak, Jakub Kujda, Adam Gadowski, Igor Jagiełlo, Jan Cieśla, Dominik Michalski, Oskar Żachowski, Łukasz Wojdat. Opiekun: Dariusz Piwoński
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze