14/04/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Galeria zdjęć z zawodów piłkarskich na ryckim Orliku, gdzie rywalizowali zawodnicy z Lubartowa, Puław i Ryk. Mistrzami okazali się uczniowie II LO z Puław, a dziewczęta z ZS 3 Puławy. Zobacz emocje i zaangażowanie na boisku, a także zespół zwycięzców w pełnym składzie.