12/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Zdjęcia przedstawiają jubileuszową edycję konkursu czytania dla uczniów klas III ze Szkoły Podstawowej nr 4, z honorowym patronatem burmistrza Dęblina Romana Dariusza Bytniewskiego. Na zdjęciach widać również zastępcę burmistrza, Krzysztofa Uznańskiego, oraz panel jurorski w składzie Krystyna Buśko, Halina Twardowska i Mirosław Czarny. Zwycięzcą, mianowanym Mistrzem Pięknego Czytania, został Miłosz Giołbas, a specjalne wyróżnienia otrzymali Aleksandra Stępień i Michalina Dyksa. To wspaniałe wydarzenie pełne emocji i talentów.