24/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
W galerii zdjęć z uroczystego wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego Moje wakacje w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kłoczewie. Prace uczniów ukazywały różnorodne wizje letniego odpoczynku, od gór po plażowanie. Nagrodzeni zostali uczestnicy z różnych kategorii wiekowych, w tym m.in. Zuzanna Piątek, Aleksandra Woźniak, Kryspin Krzemiński, Julia Kwas czy Maja Syroczyńska. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!