Reklama

W mieście Orląt znów rozbrzmi muzyka organowa

07

Dęblin, kościół Św. Piusa V (ul. 1 Maja) godz: 18:00

Zaplanowano cztery koncerty w ramach V Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową. Pierwszy już 7 lipca

Na początku wystąpią: Jerzy Kukla (organy), Małgorzata Orłowska (recytacje) i Jacek Sribniak (klarnet). Koncert odbędzie się w Dęblinie w kościele Św. Piusa V (ul. 1 Maja) po wieczornej mszy świętej około godz. 18:00.

Tydzień później usłyszymy tajwańskiego muzyka Hsiao-Yi-Yu.

21 lipca wystąpią Michał Kopyciński (organy) i Wojciech Kopyciński (puzon).

Cykl koncertów zakończy 28 lipca Urszula Ptaszyńska-Grahm.

Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Przyjaciół Dęblina, burmistrz Dęblina oraz parafia Św. Piusa V.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości