Zaplanowano cztery koncerty w ramach V Międzynarodowych Spotkań z Muzyką Organową. Pierwszy już 7 lipca
Na początku wystąpią: Jerzy Kukla (organy), Małgorzata Orłowska (recytacje) i Jacek Sribniak (klarnet). Koncert odbędzie się w Dęblinie w kościele Św. Piusa V (ul. 1 Maja) po wieczornej mszy świętej około godz. 18:00.
Tydzień później usłyszymy tajwańskiego muzyka Hsiao-Yi-Yu.
21 lipca wystąpią Michał Kopyciński (organy) i Wojciech Kopyciński (puzon).
Cykl koncertów zakończy 28 lipca Urszula Ptaszyńska-Grahm.
Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Przyjaciół Dęblina, burmistrz Dęblina oraz parafia Św. Piusa V.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze