Reklama

40-latek z 4 promilami

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu 2 lata więzienia

W miniony weekend na terenie powiatu puławskiego zatrzymanych zostało pięciu nietrzeźwych kierowców. To między innymi skutek zgłoszeń osób, które zauważyły ich podejrzaną jazdę i zadzwoniły na numer alarmowy. - Niechlubny rekordzista, który w Gołębiu kierował fordem miał aż 4 promile alkoholu w organizmie. 40 letniego kierowcę z gminy Ryki zauważył i zatrzymał przypadkowy świadek - informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.  

 

Wszyscy kierowcy, którzy zostali zatrzymani w związku z kierowaniem pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem. - Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna. Będą także musieli zapłacić świadczenie w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - zaznacza pani podkomisarz.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Monika - niezalogowany 2021-04-14 19:33:41

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości