Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu 2 lata więzienia
W miniony weekend na terenie powiatu puławskiego zatrzymanych zostało pięciu nietrzeźwych kierowców. To między innymi skutek zgłoszeń osób, które zauważyły ich podejrzaną jazdę i zadzwoniły na numer alarmowy. - Niechlubny rekordzista, który w Gołębiu kierował fordem miał aż 4 promile alkoholu w organizmie. 40 letniego kierowcę z gminy Ryki zauważył i zatrzymał przypadkowy świadek - informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.
Wszyscy kierowcy, którzy zostali zatrzymani w związku z kierowaniem pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem. - Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna. Będą także musieli zapłacić świadczenie w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - zaznacza pani podkomisarz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika