Reklama

40-latek z gminy Ryki rekordzistą weekendu. Wpadł w ręce policji przy 201 km/h

W miniony weekend policjanci puławskiej drogówki zatrzymali czterech kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Jeden z nich 36-latek kierujący volvo, rozpędził się do tego stopnia, że wyprzedził patrol drogówki. Niechlubny rekord należy jednak do kierowcy BMW, który na S-17 jechał ponad 200 km/h. Wszyscy kierowcy ponieśli konsekwencje swojej nieodpowiedzialnej i niebezpiecznej jazdy

W Celejowie, kierujący volvo 36 latek z gminy Wąwolnica jechał tak szybko, że nie zauważył, że samochodem, który wyprzedził jadą policjanci. Videorejstrator zarejestrował, że kierowca jechał z prędkością ponad 137 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi. Zostało mu także zatrzymane prawo jazdy.

- Rekordzistą minionego weekendu okazał się natomiast 40-latek z gminy Ryki, który z prędkością 201 km/h jechał drogą S-17. On również został ukarany wysokim mandatem, a jego konto zasiliły punkty karne - informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-03-09 10:32:03

    Kto szybko jedzie to go później wolno niosą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2021-03-09 17:50:12

    Jak mógł zauważyć policjantów skoro rejestrował go videorejestrator? Zwłaszcza przy takiej prędkości? Wg. mojej wiedzy w videorejestrator wyposażone są tylko pojazdy nieoznakowane, a więc nie mógł ich zauważyć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2021-03-10 21:57:57

    Myślał że pofrunie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości