Reklama

44-latek chciał kupić w sieci koparko-ładowarkę. Stracił 51 tys. zł

Mieszkaniec powiatu ryckiego wypatrzył na portalu ogłoszeniowym koparko-ładowarkę. Postanowił ją kupić. Przelał ponad 50 tys. zł na konto sprzedawcy. Ten nie wywiązał się z umowy i towar nie dotarł do klienta. Teraz sprawę wyjaśniają policjanci

W sobotę do ryckiej komendy zgłosił się 44-letni mieszkaniec powiatu, który powiadomił, że został najprawdopodobniej oszukany. Pokrzywdzony zeznał, że  w połowie października na jednym z portali internetowych znalazł ogłoszenie oferujące do sprzedaży koparko - ładowarkę znanej marki w atrakcyjnej cenie.

Mężczyzna po rozmowie ze sprzedającym zdecydował się na jej zakupu. Warunkiem realizacji zamówienia było dokonanie wpłaty kwoty 51.000 zł na wskazane przez sprzedającego konto. 44-latek przelał pieniądze, jednak maszyny nie otrzymał. Nie powiodły się również wielokrotne próby nawiązania kontaktu telefonicznego ze sprzedającym.

Teraz sprawę wyjaśniają ryccy policjanci i apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności podczas robienia zakupów za pośrednictwem Internetu.

Reklama

 

 

starszy aspirant Radosław Żmuda

 

fot. Pixabay.com (poglądowe)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    discopoloszit - niezalogowany 2020-11-17 09:16:17

    Ja bez osobistych oględzin niczego nie kupuję, żadnej maszyny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2020-11-18 00:15:44

    Ojoj naprawdę???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości