Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Maciej Krygowski zapraszają wszystkich mieszkańców Dęblina na wspólne świętowanie 65. urodzin miasta. Początek o godzinie 12:00 w Sali konferencyjnej nr 1 w Ratuszu Miejskim. Przewidziane jest również wspólne odśpiewanie Sto lat oraz tort urodzinowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze