Reklama

75-latek na skuterze pod prąd na S17

Mieszkaniec gminy Ułęż nie potrafi wytłumaczyć, jak wjechał na ekspresówkę

75-latek jechał pod prąd pasem drogi w kierunku Warszawy. Do zdarzenia doszło 1 września przed godz. 9. Policję powiadomili kierowcy jadący ekspresówką. Jeden z nich zatrzymał się na pasie awaryjnym i dał znać motocykliście, że porusza się złym pasem. Na miejsce przyjechali policjanci. Mężczyzna nie wiedział, jak wjechał na trasę. Był trzeźwy. Na szczęście nie doszło do tragedii. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

 

 

 

źródło KPP Ryki

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości