Mieszkaniec gminy Ułęż nie potrafi wytłumaczyć, jak wjechał na ekspresówkę
75-latek jechał pod prąd pasem drogi w kierunku Warszawy. Do zdarzenia doszło 1 września przed godz. 9. Policję powiadomili kierowcy jadący ekspresówką. Jeden z nich zatrzymał się na pasie awaryjnym i dał znać motocykliście, że porusza się złym pasem. Na miejsce przyjechali policjanci. Mężczyzna nie wiedział, jak wjechał na trasę. Był trzeźwy. Na szczęście nie doszło do tragedii. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.
źródło KPP Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze