Ryccy policjanci podsumowali swoją pracę podczas długiego weekendu
Przez 4 dni do służby zaangażowano większe niż zazwyczaj siły. Na ulicach było więcej patroli. Policjantów wspierali funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej. - Podczas wzmożonych kontroli drogowych sprawdzaliśmy stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących i prędkość, z jaką się poruszali - mówi sierż. sztab. Łukasz Filipek z Komendy Powiatowej Policji w Rykach.
Świąteczny weekend okazał się bezpieczniejszy od ubiegłorocznego. Wpływ na to miały nie tylko wysiłki policji, ale niewykluczone, że również oddana niedawno do użytku trasa ekspresowa z obwodnicą Ryk. Przełożyło się to na zdecydowanie mniejszy ruch przez miasto.
Policjanci "drogówki" przeprowadzili 80 kontroli drogowych oraz 406 kontroli stanu trzeźwości kierowców. Dwóch z nich było pijanych. - W Podwierzbiu kierujący samochodem volkswagen miał prawie promil alkoholu w organizmie - informuje sierż. sztab. Łukasz Filipek. Jeszcze bardziej pijany okazał się rowerzysta, który jechał ulica Przemysłową w Rykach. "Wydmuchał" ponad 1,5 promila.
Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu ryckiego doszło do 11 kolizji drogowych. Na szczęście były to drobne stłuczki. Nikt nie został ranny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ja to understend tej akcji. Ile się mówi, prosi, pajace nie pijcie, nie kierujcie po wódzie. Ile się mówi w większych miastach przesiądzcie się na autobusy miejskie, ile się mówiło w Rykach o bezpłatnej komunikacji to przecież jest nieważne bo trzeba pokazać, że ma się golfa lll czy bmw lll lub suva w leasingu, który i tak będzie zarysowany. Krążenie wokół cmentarza cudownie. Ogarnijcie się. Policja po zlaoaniu pijaka powinna go pałowac na widoku wszystkich przy drodze ku przestrodze w trakcie trwania akcji znicz. Akcja powinna nazywać się pijak znikł. Tych co codziennie ię zderzają na autostradzie A4 koło Tarnowa, czy odcinku Kąty Wrocławskie - Breslau powinno się dopuścić tylko do jazdy w nerd for speed
Ryszard ma racje,wiekszosc aut ktore widziałem to Golf IIIi BMW stara 3,a jak hakis SUW to własciciel czaił sie za krzaka i obserwował czy nikt przypadkiem nie przechodzi za blisko jego fury,nie wspomne o jezdzie nikt nie wiedział i nie umiał jak zaparkowac na miejscach parkingowych,normalnie mialem taki ubaw,ze az kolki dostałem.Normalnie jajca w taki dzieñ,wstyd kierowcy.
praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
zapisy na stronie: zarobmilion.pl
Ja to understend tej akcji. Ile się mówi, prosi, pajace nie pijcie, nie kierujcie po wódzie. Ile się mówi w większych miastach przesiądzcie się na autobusy miejskie, ile się mówiło w Rykach o bezpłatnej komunikacji to przecież jest nieważne bo trzeba pokazać, że ma się golfa lll czy bmw lll lub suva w leasingu, który i tak będzie zarysowany. Krążenie wokół cmentarza cudownie. Ogarnijcie się. Policja po zlaoaniu pijaka powinna go pałowac na widoku wszystkich przy drodze ku przestrodze w trakcie trwania akcji znicz. Akcja powinna nazywać się pijak znikł. Tych co codziennie ię zderzają na autostradzie A4 koło Tarnowa, czy odcinku Kąty Wrocławskie - Breslau powinno się dopuścić tylko do jazdy w nerd for speed
Ryszard ma racje,wiekszosc aut ktore widziałem to Golf IIIi BMW stara 3,a jak hakis SUW to własciciel czaił sie za krzaka i obserwował czy nikt przypadkiem nie przechodzi za blisko jego fury,nie wspomne o jezdzie nikt nie wiedział i nie umiał jak zaparkowac na miejscach parkingowych,normalnie mialem taki ubaw,ze az kolki dostałem.Normalnie jajca w taki dzieñ,wstyd kierowcy.
praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
zapisy na stronie: zarobmilion.pl