Reklama

Akcja Znicz w Rykach.11 kolizji i 2 pijanych kierowców

Ryccy policjanci podsumowali swoją pracę podczas długiego weekendu

Przez 4 dni do służby zaangażowano większe niż zazwyczaj siły. Na ulicach było więcej patroli. Policjantów wspierali funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej. - Podczas wzmożonych kontroli drogowych sprawdzaliśmy stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących i prędkość, z jaką się poruszali - mówi sierż. sztab. Łukasz Filipek z Komendy Powiatowej Policji w Rykach. 

Świąteczny weekend okazał się bezpieczniejszy od ubiegłorocznego. Wpływ na to miały nie tylko wysiłki policji, ale niewykluczone, że również oddana niedawno do użytku trasa ekspresowa z obwodnicą Ryk. Przełożyło się to na zdecydowanie mniejszy ruch przez miasto.

Reklama

Policjanci "drogówki" przeprowadzili 80 kontroli drogowych oraz 406 kontroli stanu trzeźwości kierowców. Dwóch z nich było pijanych. - W Podwierzbiu kierujący samochodem volkswagen miał prawie promil alkoholu w organizmie - informuje sierż. sztab. Łukasz Filipek. Jeszcze bardziej pijany okazał się rowerzysta, który jechał ulica Przemysłową w Rykach. "Wydmuchał" ponad 1,5 promila.

Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu ryckiego doszło do 11 kolizji drogowych. Na szczęście były to drobne stłuczki. Nikt nie został ranny. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-11-06 14:25:52

    Ja to understend tej akcji. Ile się mówi, prosi, pajace nie pijcie, nie kierujcie po wódzie. Ile się mówi w większych miastach przesiądzcie się na autobusy miejskie, ile się mówiło w Rykach o bezpłatnej komunikacji to przecież jest nieważne bo trzeba pokazać, że ma się golfa lll czy bmw lll lub suva w leasingu, który i tak będzie zarysowany. Krążenie wokół cmentarza cudownie. Ogarnijcie się. Policja po zlaoaniu pijaka powinna go pałowac na widoku wszystkich przy drodze ku przestrodze w trakcie trwania akcji znicz. Akcja powinna nazywać się pijak znikł. Tych co codziennie ię zderzają na autostradzie A4 koło Tarnowa, czy odcinku Kąty Wrocławskie - Breslau powinno się dopuścić tylko do jazdy w nerd for speed

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2019-11-06 17:07:28

    Ryszard ma racje,wiekszosc aut ktore widziałem to Golf IIIi BMW stara 3,a jak hakis SUW to własciciel czaił sie za krzaka i obserwował czy nikt przypadkiem nie przechodzi za blisko jego fury,nie wspomne o jezdzie nikt nie wiedział i nie umiał jak zaparkowac na miejscach parkingowych,normalnie mialem taki ubaw,ze az kolki dostałem.Normalnie jajca w taki dzieñ,wstyd kierowcy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-08 15:05:45

    praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
    zapisy na stronie: zarobmilion.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości