W Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy 15 listopada o godzinie 17:30 odbędzie się koncert - Polsko Moja z okazji Święta Niepodległości i 200-lecia urodzin Stanisława Moniuszki
W koncercie wezmą udział artyści z Polski i Białorusi, m.in. solistka Państwowej Filharmonii w Mińsku - Halina Sokolnik, laureatka międzynarodowych festiwali - Nadzieja Brońska z Mińska, Chór - Głos Duszy z Mińska, Chór - Zorza ze Stężycy, solista - Grzegorz Joński z Dęblina i laureatka tegorocznego Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Kamila Płoszajska z Łodzi. Program koncertu obejmuje piosenki z repertuaru Stanisława Moniuszki, ludowe, patriotyczne i kresowe. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Koncert "Polsko Moja"
15 listopada, godz. 17:30
GOK w Stężycy, ul. Królewska 4
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze