Reklama

Artyści z Polski i Białorusi wystąpią w Stężycy

W Gminnym Ośrodku Kultury w Stężycy 15 listopada o godzinie 17:30 odbędzie się koncert - Polsko Moja z okazji Święta Niepodległości i 200-lecia urodzin Stanisława Moniuszki

W koncercie wezmą udział artyści z Polski i Białorusi, m.in. solistka Państwowej Filharmonii w Mińsku - Halina Sokolnik, laureatka międzynarodowych festiwali - Nadzieja Brońska z Mińska, Chór - Głos Duszy z Mińska, Chór - Zorza ze Stężycy, solista - Grzegorz Joński z Dęblina i laureatka tegorocznego Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Kamila Płoszajska z Łodzi. Program koncertu obejmuje piosenki z repertuaru Stanisława Moniuszki, ludowe, patriotyczne i kresowe. Wstęp na koncert jest bezpłatny. 

 

Reklama

Koncert "Polsko Moja"

15 listopada, godz. 17:30

GOK w Stężycy, ul. Królewska 4

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości