Basia Olszak piłkarka Ruchu Ryki ma za sobą pierwsze czterodniowe zgrupowanie do kadry województwa lubelskiego dla dziewczyn z rocznika 2011 - 2012. Zgrupowanie odbyło się Puławach w dniach 7-10 listopada.
Olszak znalazła się wśród 24 piłkarek powołanych do reprezentacji Lubelskiego ZPN w kategorii wiekowej U15/juniorka młodsza. W czasie zgrupowania kadra zagrała dwa mecze kontrolne. Pierwszy z chłopcami z MKS Ruch Ryki, drugi z rówieśniczkami Akademii Piłkarskiej Diamonds Academy Warszawa.
Piłkę nożną trenuję od 2,5 roku - mówi Basia Olszak zawodniczka Ruchu Ryki - Moim pierwszym trenerem był Mariusz Nastalski. Początkowo byłam jedyną dziewczyną w zespole MKSu. Potem chwilowo było nas chyba trzy. Ale dziewczyny szybko zrezygnowany z biegania za piłką z chłopakami. Od tamtego roku trenuję pod okiem trenera Pawła Wardy. Obecnie w moim zespole w Ruchu jest jeszcze jedna dziewczyna. Zanim trafiłam na konsultacje do Puław byłam raz na innych, jednodniowych, konsultacjach dla kandydatek do reprezentacji LZPN. Poszło mi wtedy dobrze i dlatego trafiłam do tej kadry co była w Puławach. Zgrupowanie bardzo mi się podobało. Poznałam dziewczyny z innych klubów. Atmosfera była bardzo fajna. Dobre jedzenie i zakwaterowani. Jestem zadowolona z treningów i gier meczów kontrolnych. Z moim zespołem z Ryk wygrałyśmy 4:3. Z Warszawą przegrałyśmy 0:6. Mam nadzieję, że moja gra spodobała się trenerom z kadry LZPN i będą mnie obserwować i powoływać częściej
link do strony LZPN z powołaniami znajdziesz tutaj:
POWOŁANIA – KONSULTACJA SZKOLENIOWA DO REPREZENTACJI LZPN JUNIOREK MŁODSZYCH W PUŁAWACH – LZPN
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze