Reklama

Blues i rock na żywo w Dęblinie! OMEN ReAnimacje i wokaliści MDK zagrają już w piątek

25 lipca o godz. 17.30 plac przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie zamieni się w scenę koncertową. W ramach wydarzenia „Muzyczny półmetek wakacji z MDK” wystąpi zespół OMEN ReAnimacje oraz wokaliści z MDK Dęblin.

Koncert bluesowo-rockowy w centrum Dęblina

W piątkowy wieczór mieszkańcy Dęblina i okolic będą mogli posłuchać koncertu zespołu OMEN ReAnimacje, który przygotował specjalną porcję bluesa i rocka na żywo. Występ odbędzie się na placu przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie.

Do udziału w wydarzeniu zaproszono również wokalistów z MDK Dęblin, którzy zaprezentują swój repertuar muzyczny.

Muzyczne wydarzenie z udziałem lokalnych artystów

Organizatorem koncertu jest Miejski Dom Kultury w Dęblinie, który przygotował wydarzenie jako część letniego cyklu pod nazwą „Muzyczny półmetek wakacji z MDK”. Jak zapowiadają organizatorzy, koncert rozpocznie się 25 lipca o godz. 17.30 i będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości