25 lipca o godz. 17.30 plac przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie zamieni się w scenę koncertową. W ramach wydarzenia „Muzyczny półmetek wakacji z MDK” wystąpi zespół OMEN ReAnimacje oraz wokaliści z MDK Dęblin.
W piątkowy wieczór mieszkańcy Dęblina i okolic będą mogli posłuchać koncertu zespołu OMEN ReAnimacje, który przygotował specjalną porcję bluesa i rocka na żywo. Występ odbędzie się na placu przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie.
Do udziału w wydarzeniu zaproszono również wokalistów z MDK Dęblin, którzy zaprezentują swój repertuar muzyczny.
Organizatorem koncertu jest Miejski Dom Kultury w Dęblinie, który przygotował wydarzenie jako część letniego cyklu pod nazwą „Muzyczny półmetek wakacji z MDK”. Jak zapowiadają organizatorzy, koncert rozpocznie się 25 lipca o godz. 17.30 i będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze