Miasto Dęblin i grupa Biegusiem.pl zapraszają na II Memoriał Artura Osypiuka.
Serdecznie zapraszamy na Memoriał Artura Osypiuka - II Crosypiuk Run. Bieg poświęcony pamięci naszego przedwcześnie zmarłego przyjaciela. Gdzie? - w Dęblinie, ponieważ tam pracował. Trasa przełajowa na zielonych terenach Masowa... bo tam biegał. Dystans około 7km całkowicie przełajowo. Trasa najprawdopodobniej ta sama co w poprzedniej edycji - jest dostępna do podglądu TU. Dokładną informacje o trasie opublikujemy w późniejszym terminie. Zapisy na bieg już trwają - Zapisy. Regulamin dostępny w panelu zapisów. Bieżące informacje na temat biegu mozecie śledzić na wydarzeniu na portalu Facebook. Po biegu niestety nie będzie medali, ale za to zawody są darmowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze