O.S.T.R., Kękę, Donguralesko, TEDE, Tymek, Smolasty, Kali i wielu innych artystów wystąpi podczas dwudniowej imprezy na Wyspie Wiśle w Stężycy
I Edycja Wyspa Wisła Rap Festival to wydarzenie zrzeszające miłośników rapu. Festival jest imprezą dwudniową i biletowaną. Do kupienia są bilety jednodniowe oraz karnety. Organizatorzy przygotowali pole namiotowe. Na scenie wystąpi czołówka polskiego hip hopu.
6 września (piątek):
TEDE | Mr. KęKę | HEMP GRU | Smolasty | KaeN | ZEUS | B.R.O - Next Level | Z.B.U.K.U |
7 września (sobota):
O.S.T.R. | Tymek | Marcin "Kali" Gutkowski | donGURALesko | SŁOŃ WSRH D666a | Dwa Sławy | Filipek | Młody M
Prowadzenie: Nowak vel Nowaczyński ( FLINT) oraz DJ Abdool
Sprzedaż biletów online:
https://ticketos.pl/event/2298
https://goingapp.pl/evt/2134676/wyspa-wisla-rap-festival
https://www.biletomat.pl/festiwale/wyspa-wisla-rap-festival-2019-stezyca-8344/
https://empikbilety.pl/wydarzenie/wyspa-wisla-rap-festival/wrzesien-2019
http://wyspawisla.pl/rapfestival/
Koordynator organizacyjny:
[email protected]
tel. 535 208 906

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wstęp od ilu lat ?
A co jest ciekawego w tym szczekaniu psów?. Chodzą takie typy w za zbyt szerokich spodniach w kroku, najczęściej melodeklamujący na temat ilości zaliczonych panienek, spalonych blantów, ile to kasy nie mają i o tym jaka to policja jest zła bo nie pozwala palić zioła, mazać po murach itp.
PS. Nie wiedziałem, że Graniecki to czołówka hip hopu. Z tego co mi wiadomo, to raczej zwykły showman i lanser.
Wstęp od ilu lat ?
A co jest ciekawego w tym szczekaniu psów?. Chodzą takie typy w za zbyt szerokich spodniach w kroku, najczęściej melodeklamujący na temat ilości zaliczonych panienek, spalonych blantów, ile to kasy nie mają i o tym jaka to policja jest zła bo nie pozwala palić zioła, mazać po murach itp.
PS. Nie wiedziałem, że Graniecki to czołówka hip hopu. Z tego co mi wiadomo, to raczej zwykły showman i lanser.